Elektrická čtyřkolka S601 modrá

Kód: L-3891
3 000 Kč –10 %
Elektrická čtyřkolka S601 modrá
3 000 Kč –10 % 2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
2 - 5 pracovních dnů

Dětská elektrická čtyřkolka S601

Měkká kola EVA

Výdrž až 2 hodiny

Automatická brzda

Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská elektrická čtyřkolka je vhodná pro společné výlety. Naše čtyřkolka poskytuje spoustu zábavy nejen mladému řidiči, ale i jeho rodičům. Možná, že taková zábava bude začátkem automobilové vášně, kterou bude dítě v budoucnu sdílet se svým otcem? Vyberte si naši čtyřkolku S601 a dozvíte se o všech jeho výhodách a možnostech.

Modrá čtyřkolka S601 příslušenstvím je napájen baterií 6V4.5Ah, která v duetu s motorem 35W umožňuje radostné a pohodlné hraní. Tato kombinace činí zařízení velmi bezpečným pro děti a to, co je stejně důležité – nezpůsobí jim sebemenší potíže při jízdě sám. Dětský model je charakterizován třístupňovou automatickou převodovkou, intuitivním pedálem, který kombinuje funkci plynu a brzdy – zastaví se, když malý závodník sejme pedál z pedálu a tlačítko zapalování vozidla, díky kterému si pár let nemusí pamatovat na klíč zapalování.

Miniaturní verze čtyřkolky má desítky výhod – představíme Vám několik z nich. Konstrukce vozidla je myšlenka v nejmenším palci, o čemž svědčí ergonomický tvar volantu v kombinaci s úchyty, pohodlné sedadlo potažené měkkou kůží, stejně jako široké stupačky, zaručující komfort a pohodlí za všech podmínek. Jízda na červené čtyřkolce S601, každé batole se může cítit jako řidič skutečného terénního vozidla. Tyto pocity jsou umocněny napodobeninami různých indikátorů umístěných na malém kokpitu, jakož i přepínači a tlačítky, které aktivují zvuky. Zaručené emoce!

Čtyřkolky s elektrickým pohonem se svým designem se týkají vzhledu skutečných terénních vozů – umístění jemných samolepících nálepek na tělo umožní dítěti soustředit se na řízení a zároveň se cítí zralejší a zodpovědnější. Jednoduché, neutrální zbarvení vozidla padne do očí nejen chlapců, ale i dívkám, které milují dobrodružství a veselou zábavu. Čtyřkolka S601 pro několik let staré bylo namontováno na velkých, širokých kolech vyrobených z EVA. Byly kombinovány s tlumiči nárazů, což ve skutečnosti zaručuje senzační a náročnou zábavu na různých površích – model bude fungovat jak na trávě, tak na asfaltu.

Modro-černý ekvivalent skutečné čtyřkolky je vybaven LED předním osvětlením, které nejen zvýší úroveň bezpečnosti zábavy po setmění, ale také usnadní viditelnost a vyhnutí se všem překážkám v cestě malého řidiče.

Když se rozhodnete pro terénní vozidlo na baterii, stojí za to připomenout, že čtyřkolka je podle pokynů výrobce určena dětem, které dosáhly věku 3 let. Jedním z omezení používání džípu je hmotnost 35 kg – věříme, že tato řada umožní dětem, aby se už léta bavila. Vozidlo bylo označeno certifikátem CE, který podtrhuje jeho robustní a trvanlivý výkon s použitím materiálů nejvyšší kvality. Džíp pro děti je zabalen v původním kartonu, jeho montáž trvá cca 30 minut.

Model: Quad S601
Barva: Modrá


TECHNICKÉ ÚDAJE:
Motor:                      2x35W
Baterie:                   1x6V4,5Ah
Převodovka:            2 rychlostní stupně (přední / zadní)
Rozměry vozidla:    86 cm x 56 cm x 66 cm
Vlastní hmotnost:   16 kg
Max. Nosnost:        35 kg
Doba nabíjení:        8 hodin
Doba působení:      až 2 hodiny
Brzda:                     Automatická po uvolnění plynového pedálu


Vybavení:
Bezpečnostní pásy: ✕
Otvírací dveře: ✕
Klíče: ✕
Sedadlo: Měkká kůže
Kola: Měkká EVA
Světla: Přední LED, podsvícený přístrojový panel
Modrý quad S601 na baterii

 Rozměry skládaného čtyřúhelníku:
- 86 cm x 56 cm x 66 cm.

Rozměry balíčku:
- 80 cm x 48 cm x 36 cm.

hmotnost:
- 16 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské elektrické čtyřkolky
Barva: Modrá
Nosnost: 35 kg
Věk: 3+
Výkon: 2x35W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: