Krokodýl u zubaře - rodinná hra

Kód: 5320
Novinka
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Krokodýl u zubaře - rodinná hra
499 Kč –20 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
2-6 pracovních dnů

Společenská hra pro děti i dospělé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám rodinnou hru krokodýl u zubaře a zveme Vás k návštěvě stomatologické ordinace, zde budete hrát roli zubaře.
Krokodýl odvážně otevírá čelist a vidíme řadu krásných a rovných zubů, bohužel jeden z nich je bolestný. 

Vhodná věková kategorie od 3+ let. Výrobek má evropský certifikát bezpečnosti CE.

Pravidla hry:
1. varianta "hra bolavý zoubek": zmáčkněte červené tlačítko - krokodýl má otevřenou tlamu a vy máte za úkol zjistit, který zoubek ho bolí. Opatrně přitlačte na zoubek, který myslíte, že ho bolí. Pokud to není on, zkuste jiný.. Pokud objevíte bolavý zoubek, krokodýl zavře tlamu! To znamená, že jste prohráli.
2. varianta "hra na reflex": zmáčkněte zoubek vyzařující oranžové světýlko - rychle přitlačte na zoubky, které se pořádně rozsvítí. Rychlost rozsvícení se bude zvětšovat. Pokud se rozsvítí dva či více zubu najednou, zmáčkněte jeden po druhém co nejrychleji dokážete. Pokud se 3x spletete, krokodýl zavře tlamu. Prohráli jste!
3. varianta "hra na paměť": zmáčkněte zoubek svítící zeleně - zapamatujte si svítící zuby. Krokodýl se vás zeptá "Why tooth hurts" (Který zoubek bolí?), přitlačte na zoubky které svítily. Pokud odpověď bude správná, můžete hrát opětovně. Postupně svítících zubů bude přibývat a čas, po který svítí, bude se zmenšovat. Pokud se spletete, krokodýl zavře tlamu. Prohrál jste!

Rozměry:
- krokodýl: 22 cm x 26 cm x 15 - 19  cm
- balení: 24 cm x 28 cm x 20 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové
Hmotnost: 0.77 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: