Elektrické autíčko BS4 + ovladač černé

Kód: L2073
3 789 Kč 3 131,40 Kč bez DPH
3-7 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Dětské elektrické autíčko BS4

Autíčko je možné ovládat na dálku

Měkká kola EVA

Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte svému dítěti trochu radosti, darujte elektrické autíčko BS4, které potěší každé dítě. Jsme přesvědčeni, že každé dítě, a to jak chlapec, tak dívka, sní o možnosti vlastnit vůz.

Autíčko na baterii BS4 má na první pohled několik prvků. Projev LED světel v dynamickém tvaru, který v zadní části karoserie překrývá boky vozu, stejně jako červený detail v podobě křížové čáry umístěné na zrcadlech a svalnatých výčnělcích na kapotě pokrývající motor, což činí model automobilu plným temperamentu. Další detaily, které nejsou důležité pro vizuální posouzení modelu BS4 pro děti, zahrnují žebrovaný gril, který vytváří dojem masivity, chromovaných, lesklých kliček dveří nebo sportovního výfukového systému složeného ze dvou dvojitých výfukových trubek.

Nejen tato část vozu vypadá tak dobře – uprostřed je velké černé sedadlo s bezpečnostním pásem, které zaručuje komfort a jízdní komfort, velmi důležitý. Na protější straně je otočný volant s klaksonem a hudební tlačítkem, který se vyznačuje ergonomickým tvarem a velikostí přizpůsobenou průměrným rukou několikaletého dítěte. Velkým překvapením pro každé batole bude podsvícená palubní deska, vybavená různými hodinami a ukazateli napodobujícími prvky palubní desky automobilu plné velikosti. Malý motoristický nadšenec snadno rozpozná rychloměr a tachometr v nich, což učiní zábavu zcela jinou dimenzí. Ve druhé části kokpitu byla instalována tlačítka pro nastartování vozidla.

Autíčko BS4 pro děti se aktivuje stisknutím tlačítka ON / OFF. To je doprovázeno zvuky připomínajícími práci skutečného motoru, stejně jako začlenění LED osvětlení – vpředu i vzadu. Před vypnutím se můžete rozhodnout, kdo převezme kormidla vozidla – pro tento účel se použije spínač MO / R / C vedle něj. Vozidlo může dosáhnout rychlosti 3 až 5 km / h, což je dáno dvěma motory – každý 45W a baterií 2x6V 4.5Ah. Model je upevněn na širokých, protektorovaných kolech ze speciálního plastu EVA, který zaručuje pohodlnou a pohodlnou jízdu na zpevněných plochách různých typů.

Pro bezpečí zábavy a cestování s autem BS4 na baterii odpovídá dvířka připojená k vnitřnímu zámku, aby se zabránilo otevírání při řízení, a dodávané dálkové ovládání 2,4 G, které umožňuje zábavu i mladším řidičům – toto dálkové ovládání umožňuje výběr směrů a rychlost jízdy, jakož i nouzové zastavení vozidla. Jeho provoz je založen na nejnovější technologii bez rušení a překrývajících se vln.

Miniaturní verze vozu pro děti má certifikát CE, který je zárukou výroby z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality. Vozidlo je určeno pro všechny řidiče, kteří jsou ve věku 3 let, ale dálkové ovládání 2,4G obsažené v sadě umožňuje hrát i pro mladší děti – jejich vozidlo může ovládat rodiče nebo opatrovníci. Autíčko BS4 je baleno v kartonové krabici, ve které je také dálkové ovládání, baterie, nabíječka a pokyny pro snadnou instalaci cca 20–30 minut.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE AUTÍČKA

Motor: 2x45W
Baterie: 2x6V4,5Ah
Převodovka: Automatická

Rozměry vozidla: 110 cm x 56 cm x 50 cm

Rychlost: 3-5 km / h
Vlastní hmotnost: 22 kg
Max. Zatížení: 30 kg

Doba nabíjení: 8 hodin
Doba působení: 1-2 hodiny
Brzda: Automatická po uvolnění plynového pedálu

Vybavení autíčka
Bezpečnostní pásy: ✓
Otevírací dveře: ✓
Klávesy: ✕
Kola: Měkká EVA
Dálkové ovládání: 2.4G
Světla: Přední LED, podsvícený přístrojový panel
Zvuk: vstup MP3, melodie a troubení volantu
Vozidlo na baterii BS4 

 

 

Rozměry balení: 108 x 58 x 28,5 cm

Hmotnost: 16 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická autíčka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Barva: Černá
Nosnost: 30 kg
Věk: 3+
Výkon: 2x45W
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: