Mercedes GT R 2x45W Zelená

Kód: 23865
Značka: Lean Toys
4 299 Kč 3 552,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2019

Představujeme Vám elektrické autíčko licencováno značkou MERCEDES BENZ.

Autíčko je vybaveno FM rádiem a přípojkou pro USB, SD kartu a MP3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský Mercedes GT R v zelené barvě

pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_6

Fantastické autíčko s světoznámým logem - Mercedes GT R je vozidlo, které nepochybně přitáhne pozornost všech kolemjdoucích. To potěší mimo jiné svou siluetou, prodlouženou kapotou, sportovním spoilerem a vertikálním žebrováním. Zelený Mercedes je auto, které se dá nazvat snem každého dítěte.

Co skrývá prezentované vozidlo "pod kapotou"? Dva motory, každý 45W, 12V4,5Ah baterie a automatická převodovka se třemi rychlostmi na výběr. Nezní to tak přitažlivě? Další výhodou zeleného vozu Mercedes GT R je jeho zabudování na měkkých kolech EVA, vyrobených ze speciálních, inovativních plastů, stejně jako předních a zadních LED světel a osvětlené palubní desky uvnitř, napodobující speciální indikátory a hodiny.

Manipulace s miniaturizovaným vozidlem je velmi jednoduchá. Akumulátorový Mercedes s licencí Daimler AG podle pokynů výrobce je určen pro všechny děti od 3 let, ale díky 2,4G dálkovému ovládání, které je součástí sady, může být použit i mladšími dětmi. Auto je připevněno speciálním tlačítkem umístěným vedle volantu s houkačkou a zvuky, což je velmi jednoduché řešení. Aby bylo možné vozidlo zastavit, stačí pouze sundat nohu z plynového pedálu nebo v případě nouze použít dálkové ovládání pro rodiče.

Prvkem, který nemohl chybět v elektrickém autě poháněném baterií, je hudební přehrávač. Rádio FM je připojeno k portu USB a také na paměťovou kartu SD, což umožňuje cestovat s oblíbenými písněmi na pozadí. Hned nad ním je spínač, který umožňuje zapnout a vypnout světlomety tak, aby se dítě cítilo jako ve skutečném vozidle. Jediným omezením před hraním se zeleným vozem Mercedes GT R je hmotnost - maximální zatížení akumulátorového vozidla je 30 kg.

Sportovní vůz Mercedes GT R, který se koupal v šťavnaté zelené barvě, byl vyroben s největší péčí, kterou lze vidět při pohledu na všechny detaily. Pro jeho výrobu byl použit certifikovaný materiál, bezpečný pro děti, díky čemuž bylo vozidlo označeno certifikátem CE potvrzujícím splnění norem Evropské unie. Autíčko je zabaleno v původním kartonu, jeho montáž je rychlá a jednoduchá - trvá asi 30 minut.

pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_11

Rozměry balení: 108 cm x 56 cm x 29 cm.

Hmotnost: 15 kg

Model: Mercedes GT R
Barva: Zelená


TECHNICKÉ ÚDAJE
Motor: 2x45W
Baterie: 1x12V4,5Ah
Převodovka: Automaticky, 3 rychlosti
Rozměry vozidla: 110 cm x 67 cm x 46 cm
Rychlost: 3-5 km / h
Vlastní hmotnost: 13 kg
Max. Zatížení: 30 kg
Doba nabíjení: 8 hodin
Doba působení: 1-2 hodiny
Brzda: Automaticky po uvolnění plynového pedálu, nouzového zastavení s dálkovým ovládáním (P)

pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_14

Doplňkové parametry

Kategorie: Elekrická vozítka
Hmotnost: 14 kg
Barva: Zelená
Licence: Mercedes - Benz
Nosnost: 30 kg
Věk: 3+
Výkon: 2x45W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: