Padající tučnáci z pirátské lodi

Kód: 2129
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem

Padající tučnáci z pirátské lodi je skvělá společenská hra.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Padající tučnáci z pirátské lodi je skvělá společenská hra, která Vás zabaví i na několik hodin. Udržet tučňáky na lodi vyžaduje velkou trpělivost, protože loď se neustále vyvažuje na mořských vlnách. Rozmístit tučňáky musíte na palubě tak, aby nespadli. Důležité je tedy zvolit správnou strategii a promyslet si svůj každý tah.

Pravidla hry:

Opatrně nastavte tučňáky na pirátskou loď, aby žádný z nich nespadl přes palubu. Nejmladší hráč začíná hru. Každý hráč nastaví jednoho tučňáka v jednom tahu. Tučňáci mohou být umístěny kdekoli (na palubě nebo na stožáru), volba je jen na vás. Pokud z lodi spadne poslední tučňák, hra končí. Hra je určena pro 2-4 osoby.

 Sada obsahuje:

 - pirátskou loď 

 - 2 prvky napodobující mořské vlny

 - 16 tučňáků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
PM Avatar autora | 9.5.2020
Čekal jsem kvalitnější plasty. Tučnáci byli ze 3 šástí a jeden po druhém jsem si je musel složit sám. Loď vypadá, že nesnese zacházení od dětí, je to strašně lehký a tenký plast, všude hodně otřepů. Nebezpečné ale naštěstí nejsou. Loď se převrhne hodně lehce, nedokážu si představit delší hru, kdy to vydrží déle, než 3 tahy. Je to ale super nápad a je to esteticky zpracované. Celkově, za ty peníze bych čekal více, bohužel ani na amazonu není hra o moc levnější. Jenga má podobný princip a je to asi nakonec lepší volba. Doprava, a rychlost dodání byla v pořádku.