Solární robot brouk

Kód: ZA2919
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Solární robot

Vhodné pro děti od 8 let

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární robot brouk je vzdělávací hračka pro vlastní montáž, která je poháněna slunečním zářením a učí děti, jak používat sluneční energii. Je to skvělá zábava, během které se děti učí, jak světelná energie pohání elektrický pohon. Je to přirozená forma objevování světa, která je pro děti nejpříjemnější a kreativita v nich probuzená přinese v budoucnu ovoce. Tato hračka vám umožňuje kreativně trávit čas. Robot funguje nejlépe na otevřeném slunci, ale můžete také použít silné osvětlení lampy.

Hračka obsahuje jedinečné příslušenství (součástí balení) a části, které umožňují robotovi pohyb. Naštěstí je tento produkt napájen sluncem, takže nevyžaduje baterie.

Kreativní hračky rozvíjejí inteligenci, vnímavost, fantazii a schopnost efektivně komunikovat. Vytváření kreativních hraček je skvělý způsob, jak se bavit spolu se svými blízkými. 

Technické údaje
Ke konstrukci hmyzu není potřeba žádné lepidlo ani nástroje. Jednotlivé prvky jsou složeny do západky. Prvním krokem je sestavení modulu a motoru solárního panelu. Další prvky mohou být upraveny podle toho, jaká konstrukce bude sestavena.
Kreativní hračky rozvíjejí inteligenci, schopnost efektivně mluvit a komunikovat vaše záměry a záměry ostatním. Vytváření kreativních hraček je skvělý způsob, jak se bavit spolu se svými blízkými. Díky těmto hrám mohou děti trávit více času se svými rodiči.

 

Sada obsahuje:

- plastové komponenty pro montáž robota
- solární panel
- motor
- plastová očka
- samolepky
- obrázková instrukce

Certifikát CE
Věk 8+
Rozměr balení 20,5 x 16 x 4,5 cm
Hmotnost 0,120kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: