Auto na dálkové ovládání Climber 4x4 R/C černé
Kód: L-4816Související produkty
Detailní popis produktu
Dálkově ovládané auto v černé barvě je vozidlo, které zaručuje skvělou zábavu. Má mnoho funkcí, jako je pohon 4x4, tlumiče a odolnost vůči pádu. Vysoké odpružení a velká kola umožňují bezproblémovou jízdu na nerovném terénu. Vůz je řízen dálkovým ovládáním 2,4 GHz, které zajišťuje bezproblémové spojení.
Balení obsahuje:
- terénní auto Climber
- dálkové ovládání 2.4GHz
- nabíječka
- kola
- šroubovák
Technické parametry:
- rozměry auta 30 x 18 x 16 cm
- rozměry balení 30 x 20 x 20 cm
- barva: černo-modrá
- certifikace CE
- pro děti od 3 let
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta na dálkové ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586078 |
| Barva: | Černá |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 30 cm |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Model: | Terénní auto |
| Obsah balení: | Baterie, Dálkové ovládání, Nabíječka |
| Potřebné baterie: | 2 x AA |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 16 cm |
| Vlastnosti: | 4x4 |
| Výška: | 18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)