O nás

Pro dětský úsměv - to je důvod, proč vznikl náš e-shop. Ministr hraček ví, co mají děti rády. Má spoustu krásných hraček pro každého malého nezbedu. Je tu pro vás, aby hraní byla radost, zábava i rozvoj a učení. 

Proč nakupovat u nás

 
Široký sortiment zboží

U nás na Ministerstvu hraček dostáváme svému jménu a snažíme se vytvořit co největší nabídku hraček jak pro kluky, tak pro holky. Ať už jako dárek nebo jen tak, na Ministerstvu hraček jistě objevíte něco nového, co si Vaše dítě zamiluje. Ministerstvo hraček myslí i na rozvoj Vašich dětí a v kategorii Auta a vozidla si zajisté vyberete z nabídky dopravních prostředků, které pomohou rozvoji motorických schopností dítěte.

Ministr hraček, myslí i na ty nejmenší a pro ty má připravené vzdělávací hračky a hry , díky nímž si Vaše dítě užije spoustu zábavy, a ještě se zdokonalí v nejrůznějších směrech. Nakonec máme v nabídce Hry pro jednotlivce ale i celé rodiny u kterých strávíte příjemné chvíle.

14 dní na vrácení zboží
14 dní na vrácení zboží

Ministerstvo hraček zaručuje, že když nebudete se zbožím spokojeni tak do 14 dnů jej můžete vrátit nebo vyměnit.

Nejnižší ceny
Nejnižší ceny

Na Ministerstvu hraček chceme, aby naše hračky byly bezpečné, kvalitně vyrobené, ale také cenově dostupné, a proto se snažíme, aby ceny byly na trhu co nejnižší.

U nás zaplatíte i kartou online
U nás zaplatíte i kartou online

Ministerstvo hraček jde s dobou, a proto u nás můžete zaplatit za nákup i kartou online díky bezpečnému systému.

Specialisté na hračky
Specialisté na hračky

Jakožto Ministerstvo hraček musíme sledovat trendy ve světě dětí, a proto naši specialisté vybírají jen ty nejlepší a nejaktuálnější hračky, které přináší zábavu, ale také rozvíjí děti samotné. Naše hračky jsou bezpečné a kvalitně zpracované. To je garance samotného ministra hraček.

Specialisté na hračky
Siles Group s.r.o. Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01
Specialisté na hračky
Společnost je zapsána v obchodním
rejstříku vedeném Krajským soudem
v Ostravě v oddíle C, vložka 74076

IČ:  06991921
DIČ:  CZ06991921

Náš příběh

Ministerstvo hraček bylo založeno poměrně nedávno, ale díky těm nejlepším úředníkům a specialistům na hračky, může přinášet radost, a to hlavně dětem.

Specialisté na hračky

Náš cíl

Ministr hraček se obklopuje jen těmi nejpovolanějšími a sám dohlíží na kvalitu hraček. Hračky z našeho ministerstva jsou velmi kvalitně zpracované a bezpečné. Zároveň pomáhají v rozvoji dětí, co se týče kreativity, myšlení, vzdělání anebo pohybu. Navíc u nás na ministerstvu chceme, aby naše hračky byly cenově dostupné, a proto se snažíme o co nejlevnější ceny. Ministerstvo hraček se snaží přinášet radost všem dětem ve všech věkových kategoriích, a proto neustále rozšiřujeme nabídku a sledujeme poptávku. Ministerstvo hraček je zárukou kvality a spokojenosti.

Specialisté na hračky
Specialisté na hračky
Specialisté na hračky
Specialisté na hračky