Robot na dálkové ovládání

Robot na dálkové ovládání pro děti všech věkových kategorií. RC robot je vhodný dárek pro všechny milovníky elektroniky! Vyberte si svého robota.

Nejprodávanější

Interaktivní taneční robot na dálkové ovládání RC modrý1
 
1 789 Kč
C oranžový1
 
1 269 Kč
Interaktivní tančící Water ROBOT na dálkové ovládaní
 
1 949 Kč
z1
 
679 Kč
Robot na dálkové ovládání hodinky06
Robot na dálkové ovládání - hodinky
Skladem - do 5 dnů
Kód: R-ZRC.DIY007
 
749 Kč
5 položek celkem
Interaktivní tančící Water ROBOT na dálkové ovládaní
1 949 Kč
Kód: J-RC0458
Interaktivní taneční robot na dálkové ovládání RC modrý1 Kód: J-RC0398 NI
z1 Kód: L-9391
Robot na dálkové ovládání hodinky06
749 Kč
Kód: R-ZRC.DIY007
C oranžový1
1 269 Kč
Kód: L-17372
  1. Zábava a hračka: Roboti na dálkové ovládání jsou zábavnou hračkou, která poskytuje hodiny zábavy a dobrodružství dětem i dospělým.

  2. Vývoj dovedností: Ovládání robota vyžaduje jemnou motoriku a koordinaci rukou, což může pomoci rozvíjet motorické dovednosti a zlepšit reflexy.

  3. Edukace a technologie: Roboti na dálkové ovládání zavádějí lidi do světa technologie, programování a robotiky, což může být edukativní a připravit je na moderní technologickou dobu.

  4. Kreativita a představivost: Děti mohou vytvářet vlastní scénáře a hry s roboty, což podporuje jejich kreativitu a představivost.

  5. Sociální interakce: Hraní s roboty na dálkové ovládání může být společenskou aktivitou, kdy se lidé scházejí, závodí, nebo společně objevují možnosti, které roboti nabízejí.

Roboti na dálkové ovládání tedy nejen poskytují zábavu, ale také podporují rozvoj dovedností, edukaci, kreativitu, a mohou být prostředkem pro sociální interakci a zábavu pro celou rodinu.