Auto na dálkové ovládání R/C Ferrari Rastar 1:14 červené
Kód: L-4680Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte dokonalý dárek pro syna na narozeniny? Ministr hraček Vám nabízí toto jedinečné autíčko na dálkové ovládání značky Ferrari!
Autíčko Ferrari Rastar R/C je autentická replika v měřítku 1:14. Autíčko používá dálkové ovládání pro pohyb vpřed, vzad, zatáčky a brzdu. Autíčko má sportovní vzhled, který mu dodává dynamický charakter. Světla vozidla se rozsvítí, když Ferrari bude v provozu a v pohybu. Dveře vozidla se otevírají ručně, interiér a podvozek vozidla jsou pečlivě navrženy tak, aby byly kompatibilní s originálním vozidlem. Dálkové ovládání má dosah asi do 19 metrů a na rozdíl od infračervených dálkových ovladačů ho lze bez problémů používat venku na přímém slunci.
Dálkově ovládané autíčko:
- Značka: Ferrari
- Měřítko: 1:14
- Maximální rychlost: 8 km/h
- Typ dálkového ovladače: 2,4 GHz
- Další funkce: světla, otevíratelné dveře
Autíčko R/C Ferrari potřebuje k provozu 5 baterií AA a dálkové ovládání vyžaduje 2 baterie AA (nejsou součástí balení).
Rozměry vozidla: 34 cm x 15 cm x 8,5 cm
Rozměry balení: 44 cm x 26 cm x 18 cm
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta na dálkové ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625584104 |
| Barva: | Červená |
| Licence - značka: | Ferrari |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 34 cm |
| Dosah dálkového ovládání: | 20 metrů |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| Materiál: | Plast |
| Max. rychlost: | 8 km/h |
| Měřítko: | 1:14 |
| Model: | Závodní auto |
| Obsah balení: | Dálkové ovládání |
| Potřebné baterie: | 7 x AA |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 15 cm |
| Vlastnosti: | Svítící efekty |
| Výška: | 8,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
.png)