Auto na dálkové ovládání Mercedes Benz G63 R/C 1:24 černé
Kód: R-ZRC.95800.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dálkově ovládány model renomované značky RASTAR vyrobený s maximální pozorností do detailu. Vozidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu ABS a nejkvalitnějších mechanických a elektronických součástek. Vůz je přesným zobrazením skutečných modelů vozidel. Auta na dálkové ovládání značky RASTAR se pohybují rychle a velmi přesně.
Dálkově ovládaný model Mercedes Benz G63 licencované značky RASTAR:
- měřítko 1:24
- dálkové ovládání 2.4 GHz
- jízda ve všech směrech
- gumová kola
- tlumiče
- regulace směru jízdy
- certifikace CE / EN71 / RoHs
Technické parametry Mercedes Benz G63 1:14:
- rozměry 20.5 x 9 x 8 cm
- rozměry balení 38.5 x 13 x 11.5
- potřebné baterie 5 x "AA" - nejsou součástí balení
Balení obsahuje:
- autíčko
- dálkový ovladač
- návod
- barevné balení
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta na dálkové ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.95800.CZ |
| Barva: | Černá |
| Licence - značka: | Mercedes |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 20,5 cm |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| Hmotnost: | 0,78 kg |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Měřítko: | 1:24 |
| Model: | Auto, Jeep |
| Obsah balení: | Dálkové ovládání |
| Potřebné baterie: | 2 x AA, 3 x AA |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
.png)