Auto na dálkové ovládání R/C Off-Road 6x6 černé
Kód: L-9091Související produkty
Detailní popis produktu
Autíčko na dálkové ovládání s náhonem na všech šest kol. Struktura vozu je odolná proti nárazům a pádům, umožňuje lepší výkon při jízdě. Měkká gumová kola zaručují vysokou přilnavost vozu k různým povrchům.
Technické parametry:
- Barva černá
- Materiál: kov, guma, plast
- Měřítko 1:10
- Výkon 6x6
- Baterie 7,2V 400 mAh
- Frekvence 2,4 GHz
- Napájení dálkového ovladače 3xAA 1,5V baterie
- Věk dítěte 3+
- Průměr kol 7,5 cm
Sada obsahuje:
- Auto na dálkové ovládání
- Dálkový ovladač
- Baterie 400 mAh 7,2V
- Nabíječka
Rozměry:
- Auto na dálkové ovládání 40 x 16,5 x 20 cm
- Dálkový ovladač 19,5 x 16 x 7 cm
- Balení 53,5 x 25 x 21,5
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta na dálkové ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204751049 |
| Barva: | Černá |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 40 cm |
| Frekvence: | 2,4 GHz |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Měřítko: | 1:10 |
| Model: | Terénní auto |
| Obsah balení: | Baterie, Dálkové ovládání, Nabíječka |
| Potřebné baterie: | 3 x AA |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Vlastnosti: | 6x6 |
| Výška: | 20 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)