Autodráha Slot Track Racing 1:64
Kód: S-JJ.32-2Související produkty
Detailní popis produktu
Různé konstrukce a dvě autíčka v balení činí tuto autodráhu skvělým výběrem pro vaše dítě. Kombinace vysoce kvalitního materiálu a možnosti soutěžení činí tuto autodráhu nejen zábavnou, ale i vzdělávací hračkou.
Tato hra je natolik poutavá, že u závodního okruhu se často zaposlouchají a zapomínají nejen malí závodníci, ale i rodiče. Autodráha podporuje rozvoj psychiky dítěte, učí je být klidnějšími, soustředěnějšími a rozvíjí jejich logické myšlení.
Vlastnosti autodráhy:
- Délka 9 metrů.
- Obsahuje 2 autíčka o velikosti 7 cm.
- Dva ovladače.
- Napájení ze sítě.
- V sestaveném stavu působivé rozměry 110x130 cm.
- Autíčka nevyžadují baterie, jelikož se napájí přes síťový adaptér.
- Měřítko autodráhy vůči skutečným rozměrům - 1:64.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autodráhy |
|---|---|
| EAN: | 8595724001928 |
| ? Doporučený věk: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Barva: | Bílá, Černá, Červená |
| Určení: | Pro větší děti, Pro kluky |
| Délka: | 110 cm |
| Délka dráhy: | 900 cm |
| Měřítko: | 1:64 |
| Příslušenství: | Autíčka, Ovladače |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 130 cm |
| Typ: | Autodráha |
| Typ autodráhy: | Pro 2, Na ovládání |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
.png)