Baterie do elektrického autíčka 6V 7Ah

Objevte naši širokou nabídku baterií k elektrickému autíčku 6V 7 Ah, které poskytují spolehlivý a stabilní zdroj energie pro vaše elektrické vozidlo. Naše kategorie baterií nabízí vysoce výkonné baterie s napětím 6V a kapacitou 7 Ah, ideální pro různé typy elektrických autíček. S našimi bateriemi můžete být jisti, že vaše autíčko bude mít dostatek energie pro dlouhé zábavné jízdy. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si tu nejlepší baterii pro vaše elektrické autíčko!

1 položek celkem
gelova baterie pro elektricka auticka XINLEINA 3FM 7 6V 7Ah
550 Kč –29 %
389 Kč
Kód: S-6V7AH
  • Spolehlivý výkon: Baterie s kapacitou 7 Ah poskytují spolehlivý a stabilní výkon pro dlouhé hodiny jízdy vašeho elektrického autíčka.
  • Dlouhá životnost: Naše baterie jsou navrženy pro dlouhou životnost a trvanlivost, což zajišťuje dlouhodobé využití vašeho vozidla.
  • Snadná instalace: Instalace baterie do elektrického autíčka je rychlá a jednoduchá, což vám ušetří čas a usnadní hraní.
  • Univerzální kompatibilita: Baterie jsou kompatibilní s různými typy elektrických autíček, což zajišťuje, že najdete správnou baterii pro vaše vozidlo.
  • Výkonná kapacita: Kapacita 7 Ah poskytuje dostatek energie pro dlouhé a zábavné jízdy s elektrickým autíčkem.