Bestway nafukovací plážový míč 41 cm glamour 31050
Kód: J-31050 ZLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elegantní třpytivá plážová míč glamour od firmy Bestway poskytne spoustu zábavy během volného času. Míč ve zlaté barvě naplněný lesklým třpytem, který bude při hře radostně vířit a jiskřit. Míč se skvěle hodí na pláž, k bazénu nebo pro aktivní odpočinek.
Snadno se nafukuje a je zabezpečen ventilkem proti neplánovaným únikům vzduchu.
Efektní barevnost zajišťuje dobrou viditelnost míče, a také bude skvěle vypadat na fotografiích.
Specifikace:
- průměr 41 cm
- vyroben z odolného PVC
Nafukovací zlatý míč od firmy Bestway se hodí na každou výpravu k vodě. Ideální pro děti, mladistvé i dospělé.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky do bazénu |
|---|---|
| EAN: | 6941607310670. |
| Barva: | Zlatá |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky |
| Délka: | 22 cm |
| Rozměry balení: | 14,5 x 22 x 1 cm |
| Šířka: | 1 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)