Dětská senzorická stavebnice pro děti
Kód: R-ZDR.MC-012-3Související produkty
Detailní popis produktu
Rozměry:
- Kostky okolo 5 cm
- Podložka 19,7 x 12 x 14,2 cm
Sada obsahuje:
- Podložka
- Kostky
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné hračky pro nejmenší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903864954517 |
| ? Doporučený věk: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Barva: | Modrá, Růžová, Zelená, Žlutá |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky, Pro nejmenší |
| Délka: | 19,7 cm |
| Druh zvířátka: | Slon |
| Materiál: | Dřevo |
| Obsah balení: | Konstrukční kostky |
| Obtížnost: | Pro nejmenší |
| Rozměry balení: | 20,5 x 12,5 x 15 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 12 cm |
| Typ: | Stavebnice |
| Vlastnosti: | 5v1 |
| Výška: | 14,2 cm |
| Věk: | 3+ |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)