Dětské elektrické autíčko Jaguar F-Pace lakované modré
Kód: L-4159Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrické autíčko má originální licenci značky Jaguar, díky které je vůz tak dokonalý jako jeho protějšek v plné velikosti - Jaguar F-Pace. Elektrické autíčko je poháněno motorem 2x45 W a baterií 12V7Ah, které umožňují rychlost jízdy od 3 do 5 km / h. Vůz má automatickou převodovku se třemi rychlostmi, takže každý řidič zvolí správné tempo podle svých schopností.
A jak vypadá interiér modelu Jaguar F-Pace? Pohodlné sedadlo řidiče je vyrobeno z eko-kůže. Přímo před ním je otočný volant s ergonomickým tvarem, který má klakson a hudební tlačítko, což výrazně zpestřuje zábavu.
Elektrické autíčko Jaguar je určen pro všechny děti starší 3 let. Hračka obsahuje 2,4GHz dálkové ovládání, které umožňuje rodičům a opatrovníkům dálkově ovládat vozidlo.
Technické parametry elektrického autíčka:
- Motor: 2x45 W
- Baterie: 12V7Ah
- Převodovka: 3 rychlosti
- Rozměry vozidla: 128 cm x 76 cm x 58 cm
- Rozměry balení: 131 cm x 66 cm x 37 cm
- Rychlost: 3-5 km / h
- Hmotnost: 22 kg
- Max. Nosnost: 30 kg
- Doba nabíjení: 8 hodin
- Provozní doba: až 1 hodina
Brzda: Automatická při uvolnění plynového pedálu, Nouzové zastavení pomocí dálkového ovládání (P)
Vybavení elektrického autíčka:
- Bezpečnostní pásy: ✓
- Otevírání dveří: ✓
- Klíče: ✕
- Sedadlo: Měkká eko-kůže
- Kola: Soft EVA
- Dálkové ovládání: 2,4 G, 3 rychlosti
- Světla: přední LED, osvětlená palubní deska
- Zvuk: Hudební panel s MP3, USB, SD
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581530 |
| ? Doporučený věk: | 2, 3, 4 |
| Barva: | Modrá |
| Licence - značka: | Jaguar |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky |
| Výkon motoru: | 90W |
| Baterie: | 12V 7Ah |
| Bezpečnostní pásy: | 2-bodové |
| Bluetooth: | Ne |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Délka: | 128 cm |
| Doba nabíjení: | 8 hodin |
| Doporučený povrch: | Asfalt, Trávník |
| Druh kol: | Pěnová EVA |
| Funkční LED světla: | Přední |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Hudební panel: | Ano |
| Integrovaná hudba: | Ano |
| Kapacita sedadel: | Jednomístné |
| Klakson: | Ano |
| Lakované: | Ano |
| LCD displej: | Ne |
| Materiál sedadla: | Eko kůže |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Max. výška dítěte: | 115 cm |
| Motor: | 2x45W |
| MP3: | Ano |
| Napětí baterie: | 12V |
| Obsah balení: | Baterie, Nabíječka |
| Odpružená náprava: | Ano |
| Otevírání dveří: | Ano |
| Otevírání kapoty: | Ne |
| Plynulý rozjezd: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Rádio: | Ne |
| Rozměry balení: | 131 x 66 x 37 cm |
| Rychlost (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Startování klíčem: | Ne |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 76 cm |
| Šířka sedadla: | 30 cm |
| Trakce pohon: | 2x2 |
| Typ vozítka: | Auto |
| Ukazatel kapacity baterie: | Ano |
| USB vstup: | Ano |
| Velikost kol: | 26 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Doba jízdy: | až 90 minut |
| Zvuk startování: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)