Dětské elektrické vozítko XMX621 žluté
Kód: L-9789Související produkty
Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Pohon 2x45W
- Baterie 12V4,5Ah
- Rychlost 3,5 km/h
- Hmotnost 8,5 kg
- Max. Nosnost 30 kg
- Doba nabíjení 8 hodin
- Provozní doba 1-2 hodiny
- Automatická brzda po uvolnění pedálu plynu
Vybavení:
- Sedadla z eko kůže
- Měkká kola EVA
- Dálkové ovládání 2.4G
- Bluetooth
Rozměry:
- Vozítko: 69 cm x 60 cm x 46 cm
- Balení: 71 cm x 61 cm x 41 cm
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická autíčka |
|---|---|
| EAN: | 5904204757065 |
| ? Doporučený věk: | 2, 3, 4 |
| Barva: | Žlutá |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky |
| Výkon motoru: | 90W |
| Baterie: | 12V 4,5Ah |
| Bezpečnostní pásy: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 hodin |
| Doporučený povrch: | Asfalt |
| Druh kol: | Pěnová EVA |
| Napětí baterie: | 12V |
| Doba jízdy: | až 60 minut |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)