Dětský karaoke mikrofon se stojanem modrý
Kód: J-IN0146 NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Reproduktor umožňuje:
- Tlačítko ROCK - 8 rockových hudebních podkladů
- Tlačítko NOTES - osm doprovodných skladeb s dětskými písničkami
- Tlačítko CLICK HANDS - devět zvukových efektů
- Tlačítko BICÍ - tři hudební pozadí s bicími
- Tlačítko s MIC - možnost nahrávání
- Tlačítko SPEAKERS - přehrávání nahrávek
- Tlačítko VOCALIST - čtyři změny hlasu
- Tlačítko se žárovkou - zapnutí / vypnutí disco koule
Sada poskytuje:
- Nahrávání
- Přehrávání
- Světelné efekty
- Ovládání hlasitosti
- Hlasové modulace
- Možnost připojení telefonu nebo jiného zařízení USB
Obsah sady:
- Multifunkční reproduktor
- Retro mikrofon
- Nastavitelný mikrofonní stojan
- Stojánek na telefon
- USB kabel
- MP3 kabel
Rozměry:
- Reproduktor 24 x 25 x 10 cm
- Výška stojanu 48-80 cm
- Délka kabelu s mikrofonem 148 cm
Zdroj napájení: reproduktor vyžaduje použití 3 x 1,5V baterií (nejsou součástí sady)
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Modrá |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 24 cm |
| Materiál: | Plast |
| Obsah balení: | USB kabel, MP3 kabel |
| Potřebné baterie: | 3 x AA |
| Příslušenství: | Stojan na mikrofon, Zesilovač |
| Rozměry balení: | 48 x 29,5 x 11 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 25 cm |
| Vlastnosti: | Svítící efekty, Karaoke, Regulace hlasitosti, USB vstup |
| Výška: | 10 cm |
| Typ hudebního nástroje: | Mikrofon |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)