Dřevěná autodráha s 6 autíčky
Kód: J-ZA3607Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná autodráha s autíčky udělá radost každému dítěti. Věž se skládá z osmi pater, a každý z nich má jinou barvu. Hračka rozvíjí u dítěte motorické schopnosti a procvičuje koordinaci oko-ruka.
- Hračka je určena pro děti od 18 měsíců
Obsah balení:
- Autodráha s osmi patry
- 6 autíček
- Startovací plošina
Rozměry:
- Autodráha: 64,5 x 30 x 10 cm
- Autíčko: 5 x 3 x 1,5 cm
- Balení: 46,5 x 30,5 x 11,4 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné autodráhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1401404856177 |
| Barva: | Hnědá, Modrá, Zelená, Žlutá |
| Určení: | Pro nejmenší |
| Délka: | 30 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Příslušenství: | Autíčko |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 64,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)