Covid19 info: Objednávky odesíláme do 24h za přísného dodržování hygienických a bezpečnostních opatření.

Interaktivní multikostka

Kód: J-ZA0022
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
2 - 7 pracovních dnů

Interaktivní multikostka, kde každá strana je jedinečně navržená pro malé průzkumníky.

Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multikostka má pět interaktivních stěn a jeden vrchol, stejně jako bludiště barevných korálků pro procvičení manuálních dovedností. Každá stěna hračky má jinou funkci. Multikostka je vyrobená velmi pevně a efektivně v živých barvách.

Oranžová stěna - určená pro malé řidiče
Zde je klíč od auta, který po otočení spustí zvuk motoru. Volant, který je poháněn autíčkem a na něm je klakson se světelným a zvukovým efektem.

Modrá stěna - Tady máme notu, která začíná hrát melodie. Hvězda zastaví hrané melodie.

Zelená stěna - Zde je mikrofon s reproduktorem a ovládáním hlasitosti. Pohyblivé zrcadlo může být nasměrováno nahoru nebo dolů. Po zapnutí se změní na televizní obrazovku s obrázkem.

Bílá stěna - Je to hra, kde je důležité zasáhnout kladivem modré nebo červené políčko - což pak způsobí, že průhledný tunel přesune míč na jednu nebo druhou stranu. Celá zábava je samozřejmě doprovázena vtipnými zvuky a rozsvítí se i horní lampa.

Růžová stěna - Zde může dítě zavolat z telefonu stisknutím pískacích tlačítek. Sledujte různé příběhy, které se mění pomocí bílého tlačítka. Každé stisknutí způsobí, že se objeví obrázek, např. S ​​narozeninami - a poté se spustí melodie HAPPY BIRTHDAY TO YOU. Následující obrázek nás informuje, že je čas jít spát - je doprovázen tikáním kobylek, chrápáním a krátkou ukolébavkou. A posledním obrázkem je informace, že je čas vstát a udělat ranní toaletu - je to doprovázeno zvukem kartáčování a oplachování zubů, kokrháním kohouta a ranním zpěvem ptáků.

Rozměry:

- výška 24 cm
- šířka 29 cm

Hračka je napájena: 3 x baterie AA - není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: