Koloběžka se sedátkem RoyalBaby 2v1 zelená
Kód: J-SP0672 ZISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dětská koloběžka se sedátkem a svítícími kolečky RoyalBaby:
- Skládací sedátko
- Odolný rám
- Nožní brzda
- Jednoduché složení i rozložení
- Regulovatelná řídítka 60-80 cm
- Délka koloběžky 58 cm
- Šířka řídítek 27 cm
- Svítící kolečka z kaučuku
- Sedátko 30 x 12 cm
- Výška k sedátku 28 cm
- Průměr předního kola 11 cm
- Průměr zadního kola 7,5 cm
- Maximální nosnost 50 kg
- Váha koloběžky 3,20 kg
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9462445617917 |
| Barva: | Zelená |
| Určení: | Pro kluky, Pro nejmenší |
| Délka: | 58 cm |
| Doporučený povrch: | Asfalt, Trávník |
| Druh kol: | Gumová |
| Materiál rámu: | Kov |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Počet kol: | 3 |
| Průměr kol: | 7,5 cm, 11 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka řidítek: | 27 cm |
| Šířka sedadla: | 12 cm |
| Typ vozítka: | Koloběžka |
| Vlastnosti: | Svítící efekty, Nastavitelná velikost řidítek, Se sedátkem |
| Výška řídítek: | 60 - 80 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RoyalBaby Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 16, North Baisha Road Shiqiao Street, Panyu District Guangzhou, Guangdong 511400 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@royal-baby.com |
.png)