Maserati Levante na dálkové ovládání modré
Kód: 75500NSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dálkově řízený model Maserati Levante – velký a luxusní SUV. Maserati Levante je vyroben z vysoce kvalitního plastu a výborných elektronických komponentů. Automobil je extrémně rychlý, ovladatelný a dynamický. Má gumová kola, která imitují pneumatiky. V přední a zadní části vozidla má zabudované tlumiče nárazů. Pohodlné držení dálkového ovladače zajišťuje řízení vpřed a vzad, stejně jako otáčení vpravo a vlevo. Ve spodní části vozidla je spínač zapnutí / vypnutí. Maserati má zabudované extrémně jasné LED diody. Auto je věrným zobrazením skutečných modelů vozidel. Celé balení v barevném balení, ideální pro dárek. Hračka je určena pro děti nad 3 let a má certifikát CE.
Sada obsahuje:
- auto
- dálkové ovládání
Napájení:
- auto: 5x tužková baterie AA (baterie nejsou součástí balení)
- dálkové ovládání: 1 x tužková baterie 9V (baterie nejsou součástí balení)
Rozměry:
- auto: 35 cm x 14 cm x 7,5 cm
- balení: 43,5 cm x 23 cm x 17,5 cm
Poznámka:
Životnost baterií a akumulátorů, které mohou být součástí výrobku, je stanovena na šest měsíců, jelikož se jedná o spotřební materiál podléhající běžnému opotřebení.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta na dálkové ovládání |
|---|---|
| EAN: | ZRC.75500 N |
| Barva: | Modrá |
| Licence - značka: | Maserati |
| Délka: | 35 cm |
| Materiál: | Plast |
| Měřítko: | 1:14 |
| Model: | Auto |
| Obsah balení: | Auto, Dálkové ovládání |
| Potřebné baterie: | 1 x 9V, 5 x AA |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)