Dětská elektrická motorka JT5158 bílá

Kód: L-4098
3 499 Kč –26 %
pol pl JT5158 Motocykl Na Akumulator Bialy 4098 5
3 499 Kč –26 % 2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dětská elektrická motorka JT5158 je vhodná pro děti od 3 let

Sportovní motorka pro všechny mladé nadšence do motocyklů

Motorka má hudební panel s MP3, USB a SD melodiemi

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model: Motor JT5158
Barva: Bílá

TECHNICKÉ ÚDAJE MOTORKY
Motor: 1x45W
Baterie: 1x6V4,5Ah
Převodovka: Převod vpřed a vzad
Rozměry vozidla: 105 cm x 52 cm x 62 cm
Rychlost: 3km / h
Pohotovostní hmotnost: 10
Max. Zatížení: 25 kg
Doba nabíjení: 8 hodin
Čas akce: 1 hodina
Brzda: Automaticky při uvolnění pedálu plynu

VYBAVENÍ MOTORKY:
Bezpečnostní pásy: ✕
Otevření dveří: ✕
Klíče: ✕
Sedadlo: plast
Kola: Plast s gumou
Dálkové ovládání: ✕
Světla: Přední LED
Zvuk: Hudební panel s MP3, USB, SD a melodiemi
Modrý motor JT5158 pro baterii

Hledáte první vozidlo pro dítě? Nebo je vaše batole fanouškem různých typů dvoukolek? Našli jste správné místo - představujeme nádhernou motorku JT5158, která určitě splní požadavky jak malého řidiče, tak jeho rodičů. Čím se JT5158 liší? Senzační, sportovní silueta, poutavé barvy a inovativní řešení, které pohání baterii vozidla.

Motorka JT5158 má malé detaily, které jí dodávají sportovní charakter a nádech. Celý vzhled je fenomenální - je ovlivněn charakteristikou designu motorů a závodníků v plné velikosti, který se skládá z výrazu vyjádřeného geometrií detailů. Prvním, na co bude každý přihlížet při konstrukci diskutovaného JT5158, je LED reflektor s moderním tvarem, který zvyšuje viditelnost dítěte na silnici nebo profilové sedadlo vyrobené z plastu.

Dětská motorka má pomocné kolečka, které budou velkou pomocí pro všechny děti, které nezvládají nezávislé řízení v kombinaci s udržováním rovnováhy. Opěrná kola namontovaná vzadu přicházejí k záchraně, takže jízda je pro dítě pohodlná a bezpečná. Ovládání vozidla je velmi jednoduché - stačí, aby se mladý řidič pohodlně posadil na sedadlo a stiskl tlačítko START, které se nachází ve středu motoru, a poté pravou nohou stiskl plynový pedál. Připraven, nyní může pokračovat! Zastavení vozidla je stejně snadné - vše, co musíte udělat, je odstranit nohu z plynu a motor se zastaví. Jedná se o velmi jednoduché a bezpečné řešení.

Konstrukce dvoukolového vozu je založena na dvou velkých plastových kolech, které mají protektorovanou strukturu, díky čemuž bude batole jezdit na svém voze nejen na rovném, hladkém povrchu. Velkou variací zábavy je klakson a hudební panel, díky kterému může dítě cestovat se svými oblíbenými melodiemi v pozadí.

Rychlost, kterou může JT5158 dosáhnout, je mezi 3 a 4 km / h, což znamená, že každý řidič pro ně najde správné tempo. Za to zodpovídá 45 W motor a 6V 4,5Ah baterie. Nízká hmotnost vozidla asi 10 kg a kompaktní rozměry přizpůsobené dětem ve věku několika let umožňují vzít s sebou modrý motor kamkoli budete chtít. Myslíme si, že to bude senzační doplněk k rodinným procházkám a východům do parku, během kterého se batole unaví dlouhými procházkami.

Dětská motorka JT5158 podle pokynů výrobce je určen pro všechny řidiče starší 3 let. Hračka na baterie je velmi bezpečná, což ještě více zdůrazňuje certifikát CE, který potvrzuje shodu s požadavky platnými v Evropské unii. Dětské kolo bylo vyrobeno z odolného, ​​pevného a především certifikovaných materiálů nejvyšší kvality, které v kombinaci se zavedením pozornosti k detailům zaručuje dlouhou a pohodlnou zábavu. Bateriové vozidlo pro batolata je zabaleno v původní krabici, uvnitř které je instrukce, která usnadňuje nezávislé sestavení všech prvků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské elektrické motorky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: