Interaktivní nočník pro nejmenší modrý

Kód: L-5990
819 Kč 676,86 Kč bez DPH
Skladem - do 5 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hudební nočník 3v1 modrý

Váš malý špunt statečně zvládá každodenní výzvy? Ještě ho čeká mnoho nových úkolů. Jedním z nich je určitě výcvik čistoty. Prezentovaný nočník 2v1 je navržen s ohledem na nejmenší ratolesti, které se učí být nezávislé. Dětský nočník je velmi praktickým nástrojem, který pomáhá v tréninku samostatného použití toalety. Příjemné a jednoduché designové provedení předmětu zajistí, že dítě nebude rozptýleno nadbytkem podnětů, což mu usnadní adaptaci na novou výzvu a zároveň posílí jeho samostatnost. Hudební nočník je napájen bateriemi 2x "AA", které nejsou součástí balení.

Nočník pro miminko 3 v 1 lze používat jako:

- pohodlný a praktický nočník, který usnadňuje prvotní fázi výuky samostatného použití toalety,

- nástavec na toaletu, což je skvělé řešení pro starší děti. Jeho umístění na toaletní prkénko zmenší jeho obvod, což umožní dítěti bezpečně používat toaletu.

- podstavec s protiskluzovým povrchem, který usnadní dítěti dosažení na umyvadlo nebo koupelnové skříňky. Tento podstavec je také skvělým nápomocným projektem při použití plnohodnotné toalety - stačí zvednout víko nočníku a promění se v praktický podstavec.

Barevný nočník je velmi praktický, což dokazuje nejen jeho mnohostrannost, ale také snadnou údržbu. Jiný než náročný úkol - stačí vyndat část umístěnou v nočníku, vyprázdnit ji a čistě ji vypláchnout pod tekoucí vodou s použitím čistícího prostředku.

Rozměry nočníku:

Šířka: 30 cm

Délka: 34 cm

Výška: 21 cm

Výška s otevřeným víkem: 44 cm

Rozměry Balení:

35 cm x 35 cm x 20 cm

'

Doplňkové parametry

Kategorie: Nočníky a dětské pisoáry
Potřebné baterie: AA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: