Panenka v pyžamu s dudlíkem
Kód: L-5371Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská panenka, která potěší každou malou holčičku. Okouzlující panenka s veselou tváří budí dojem skutečného dítěte, má realisticky provedené rysy obličeje. Panenka byla vyrobená z odolných pevných materiálů. Panenka je oblečená v bílém pyžamu s růžovými prvky. Oblečení lze snadno sundat a vyprat, takže je snadné je udržovat čisté.
Součásti sady:
- Dětská panenka
- Dudlík
Rozměry:
- Panenka: 40 cm
- Balení:42 cm x 22.5 cm x 11.5 cm
Panenka je určena pro děti starší 3 let.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panenky, kočárky a domečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912775904 |
| Barva: | Bílá |
| Určení: | Pro holky |
| Barva očí: | Modrá |
| Barva vlasů: | Bez vlasů |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Plast |
| Příslušenství: | Dudlík |
| Rozměry balení: | 42 x 22,5 x 11,5 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Typ panenky: | Miminko |
| Výška: | 40 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
DS
Darina Strnádková
Uvidím po vánocích
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)