Stavebnice LEGO CITY Žlutý pohyblivý jeřáb 1116 dílů 60409
Kód: L-17454Související produkty
Detailní popis produktu
Stavebnice LEGO CITY Žlutý Pohyblivý Jeřáb 1116 ks LG-60409
Ohromte děti od devíti let stavebnicí LEGO® City Žlutý pohyblivý jeřáb. Tento impozantní model nabízí mnoho realistických funkcí. Děti mohou rozložit podpěry, otočit kabinu, vysunout a otočit rameno o 360 stupňů, a ovládat zdviž. Stačí přidat čtyři minifigurky pracovníků a tvůrčí zábava a vymýšlení příběhů může začít.
Stavebnice LEGO City s vozidlem obsahuje detailní tištěné návody a 3D návody v aplikaci LEGO Builder – toto digitální nástroj pomáhá dětem přibližovat a otáčet model z různých úhlů, aby si mohly představit hotový model ze všech perspektiv.
Stavebnice LEGO City jsou skvělý nápad na dárek. Děti mají k dispozici cool vozidla, realistické budovy a zajímavé postavy, které inspirují k neomezené tvůrčí zábavě.
Rozměry jeřábu:
68 cm x 48 cm x 25 cm
Rozměry balení:
38 cm x 48 cm x 10 cm
Produkt určený pro děti od 9 let.
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavebnice |
|---|---|
| EAN: | 5702017582917 |
| ? Doporučený věk: | 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Barva: | Černá, Červená, Žlutá |
| Licence - značka: | Lego |
| Určení: | Pro kluky, Pro starší děti |
| Délka: | 68 cm |
| Materiál: | Plast |
| Model: | Jeřáb |
| Obsah balení: | Konstrukční kostky |
| Obtížnost: | Pro pokročilé |
| Rozměry balení: | 38 x 48 x 10 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 48 cm |
| Typ: | Stavebnice |
| Typ stavebnice: | Konstrukční, Kostky |
| Počet dílů: | 1116 |
| Věk: | 3+ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LEGO Group |
|---|---|
| Adresa : | Aastvej 1 7190 Billund Dánsko |
| E-mail : | lego.service@lego.com |
.png)