Svítící autodráhy

Objevte naši širokou nabídku svítících autodráh, které přinášejí do vašich závodů nový rozměr zábavy. Autodráha bude skvělým dárkem pro všechny malé nadšence rychlých kol. Naše kategorie svítících autodráh nabízí dráhy a sady vybavené LED osvětlením, které dodává závodům efektní a atraktivní vzhled. S různými barevnými kombinacemi a světelnými efekty si můžete užít nezapomenutelné noční závody se svými přáteli a rodinou. 

Variabilní dráha, která navíc svítí ve tmě, to je snem každého dítěte. Stačí zatáhnout závěsy, zhasnout světla a užívat si světelných efektů. Svítící dráha je skvělý dárek a můžete si jí postavit a vytvarovat dle své představivosti. Dráhy se snadno sestavují a rozkládají, díky čemuž dítě nebude mít problém s jejich konstrukcí. Prozkoumejte naši nabídku svítících autodráh a přineste do svého domova závodní magii! 

4 položek celkem
Autodráha se světelnou smyčkou 705cm08
Předobjednávka
Autodráha se světelnou smyčkou 705cm
Předobjednávka 30.10.2024
1 709 Kč
Kód: S-JJ85-2
Podsvícená závodní autodráha pro 2 hráče Počítadlo kol 612cm
Předobjednávka
1 539 Kč
Kód: S-JJ84-2
svítící autodráha magic tracks (1)
1 359 Kč
Kód: R-ZKT.6688-611
autodráha (1)
2 190 Kč
Kód: L-3009
  • Vizuální atraktivita: LED osvětlení přidává autodráhám vizuální efekt, který zaujme každého, ať už ve dne nebo v noci.
  • Noční zábava: Svítící autodráhy umožňují hrát si a závodit i po setmění, což přináší nový rozměr zábavy a dobrodružství.
  • Stimulace smyslů: Barevná světla a světelné efekty stimulují smysly a přidávají do závodů další úroveň vzrušení.
  • Inovativní design: Autodráhy s LED osvětlením mají inovativní design, který přitahuje pozornost a dodává závodům moderní vzhled.
  • Podpora sociální interakce: Společné hraní se svítícími autodrahami podporuje sociální interakci a posiluje vztahy mezi hráči.