Velká autodráha Racing Car 913 cm
Kód: L-2125Související produkty
Detailní popis produktu
Velká autodráha s autíčky o délce 913 cm. Sada obsahuje 2 rychlá autíčka. Součástí jsou banery a další části pro sestavení dráhy. Autodráha jistě zabaví všechny děti na dlouhý čas.
Sada obsahuje:
- Části dráhy
- 2 autíčka
- 2 ovladače
- Díly pro sestavení dráhy
Rozměry:
- Balení 49 x 69 x 10,5 cm
- Délka dráhy 913 cm
- Šířka dráhy 95 cm
- Výška 36 cm
- Šířka jedné dráhy 11,5 cm
- Rozměry autíčka 11 x 4 x 4 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autodráhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911745304 |
| ? Doporučený věk: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka dráhy: | 913 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Měřítko: | 1:43 |
| Příslušenství: | Autíčka, Ovladače |
| Rozměry balení: | 49 x 69 x 10,5 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 95 cm |
| Typ: | Autodráha |
| Typ autodráhy: | Pro 2, Na ovládání |
| Výška: | 36 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)