Velká dětská puška na baterie
Kód: L-5931Související produkty
Detailní popis produktu
Puška má vše, co dítě potřebuje pro své vojenské mise a boje s nepřítelem. Puška nefunguje na munici, takže je zcela bezpečná. Hračka podporuje představivost, díky tomu děti objevují vzrušující svět. Granát, který je součástí sady má zvukové a svítící efekty. Efekty se spustí po stisknutí tlačítka na rukojeti.
Sada obsahuje:
- dětská puška
- imitace granátu
- dalekohled
Specifikace:
- puška 53 x 10 x 4 cm
- granát 10 x 6 cm
- dalekohled 11 x 11 x 4 cm
- balení 56 x 24 x 7 cm
- CE, 3+
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské pistole a zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912677277 |
| ? Doporučený věk: | 5, 6, 7, 8 |
| Barva: | Černá, Hnědá, Šedá |
| Určení: | Pro kluky |
| Délka: | 53 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Materiál: | Plast |
| Příslušenství: | Granát, Dalekohled |
| Rozměry balení: | 56 x 24 x 7 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 4 cm |
| Typ: | Puška |
| Výška: | 10 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)