Závodní autodráha pro malé závodníky
Kód: J-RC0341Související produkty
Detailní popis produktu
Závodní dráha v měřítku 1:43. Každý jednou snil o závodění na skutečné trati. S touto závodní dráhou se tento sen může splnit. Úžasná trať je vybavena dvěma superrychlými vozy, které zajistí spoustu zábavných závodů na trase. Dráha je vyrobena z velmi dobrých materiálů, takže závody, které se na ní budou konat, budou určitě velmi vzrušující.
Výhodou této závodní dráhy je, že nevyžaduje žádnou baterii, protože hračka je napájena z napájecího zdroje.
Nejdůležitější vlastnosti rozlišující trať:
- bláznivé úseky trasy
- 2 superrychlé závodní vozy
- pohodlné dálkové ovladače
Sada obsahuje:
- 2 auta
- 2 dálkové ovladače
- napájení
- prvky pro výstavbu trasy
- cílová čára a vlajky
Rozměr dráhy:
- délka: 137 cm
- šířka: 58 cm
- výška: 36 cm
- šířka silnice: 11,5 cm
Rozměry vozu:
- délka: 10,5 cm
- výška: 4,5 cm
- šířka: 3 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autodráhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Doporučený věk: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| Barva: | Bílá, Černá, Žlutá |
| Určení: | Pro větší děti, Pro kluky |
| Délka: | 137 cm |
| Hmotnost: | 2,15 kg |
| Měřítko: | 1:43 |
| Příslušenství: | Autíčka, Ovladače |
| Stav zboží: | Nové |
| Šířka: | 58 cm |
| Typ: | Autodráha |
| Typ autodráhy: | Pro 2, Na ovládání |
| Výška: | 36 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)