Magic Tracks svítící autodráha 166 dílů ROZBALENO
Kód: SLEVA0362Související produkty
Detailní popis produktu
Svítící autodráha s autíčky zajistí každému dítěti spoustu zábavy. Autodráha, kterou lze uspořádat podle vlastního konceptu a nápadu. Prvky sady se snadno sestavují a rozkládají, díky čemuž dítě nebude mít problém s jejich konstrukcí. Autíčko má světelné efekty a zabudovaný hudební panel.
- Dráha je napájena dvěma AAA bateriemi a každé autíčko je napájeno 2 AAA bateriemi.
- Baterie nejsou součásti balení.
Obsah balení:
- 166 prvků dráhy
- 2 autíčka
Rozměry:
- Dráha 144 x 63 x 32 cm
- Auto: 9,5 x 5 x 5 cm
- Balení: 52 x 36 x 8 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autodráhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Červená, Modrá, Zelená, Žlutá |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky |
| Baterie: | 6 x AAA |
| Délka: | 114 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Materiál: | Plast |
| Model: | Magic Tracks |
| Potřebné baterie: | AAA |
| Příslušenství: | Autíčko |
| Stav zboží: | Rozbaleno |
| Šířka: | 63 cm |
| Typ autodráhy: | Svítící, Tvarovací |
| Výška: | 32 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)