Svítící autodráha Magic Tracks
Kód: R-ZKT.6688-75Související produkty
Detailní popis produktu
Svítící autodráha je skvělá hračka pro malé i velké. Dráha je elastická, lze ji různě kombinovat, otáčet a překládat, dokonce i s jedoucím autíček. Díly dráhy jsou fluorescenční a září ve tmě.
- Autíčko je napájeno bateriemi 3 x AAA (nejsou součástí balení)
Balení obsahuje:
- 220 dílů
- Autíčko
Rozměry:
- Autíčko 10 x 5,5 x 5 cm
- Délka dráhy 330 cm
- Šířka 7 cm
- Balení 23,5 x 21 x 9 cm
Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autodráhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZKT.6688-75 |
| ? Doporučený věk: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Barva: | Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá |
| Určení: | Pro kluky, Pro holky |
| Délka dráhy: | 330 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Plast |
| Model: | Magic Tracks |
| Potřebné baterie: | AAA |
| Příslušenství: | Autíčko |
| Rozměry balení: | 23,5 x 21 x 9 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Typ: | Autodráha |
| Typ autodráhy: | Svítící, Tvarovací |
| Počet dílů: | 220 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)