Nejoblíbenější
Ministrův výběr
Novinky
Elektrické autíčko Buggy NEL-913 4x4 24V červené
Novinka
10 090 Kč
Kód: L-19896
Elektronická hra konzole Tetris Brick Game 23 úrovní žlutá
Novinka
Kód: L-13728
RC Auto na dálkové ovládání 1:16 gumová kola drift černé
Novinka
Kód: L-18599
Stavebnice ve vědru velká vzdělávací sada 160 dílů
Novinka
459 Kč
Kód: L-18341
Předobjednávky
Montessori Hudební box pro děti 1 2 roky1
Předobjednávka
1 019 Kč
Kód: S-BCTJ685
Magnetická svítící stavebnice kuličková dráha 75 dílů1
Předobjednávka
629 Kč
Kód: S-2301
Elektrické autíčko Farmer Truck 24V 4x200W zlaté
Předobjednávka
11 490 Kč
Kód: S-XMX623B-GOLD
Domeček pro Panenky s Nábytkem růžový 13 (2)
Předobjednávka
1 629 Kč
Kód: S-W102

Hračkářství pro děti ❤️ Pro malé i velké | Ministerstvohracek.cz

Ministerstvo Hraček - specialista na hračky pro děti

U nás na Ministerstvu Hraček si můžete snadno objednat vše pro děti z pohodlí domova. Hračky pro kluky i holky, všech věkových kategorie. Pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější hračky v různých cenových kategoriích. Najdete zde licencovaná elektrická autíčka tradičních výrobců automobilů, i malé ručně vyráběné dřevěné hračky.

Ať už jako dárek nebo hračka pro každodenní potřeby - u nás vždy najdete to co potřebujete. Na Velikonoce nebo Vánoce, narozeniny nebo prostě jen jako překvapení. Náš široký sortiment hraček zahrnuje dětské klasiky, aktuální trendy i sezónní zboží. Od dětských hraček, jako je plyšový medvídek, přes dálkově ovládané auto až po tříkolky, můžete si koupit vše za rozumnou cenu.

Zjistěte více na našich stránkách a nechte se inspirovat našimi tipy. Přátelský zákaznický servis se rád postará o všechny dotazy. Vaše návrhy a kritiku bereme vážně, protože vám chceme nabídnout nejlepší zážitek z nakupování.

Nechte se inspirovat rozmanitým sortimentem a vyberte si to nejlepší pro vaše děti právě u nás. Tým Ministerstvo Hraček vám přeje mnoho zábavy při prohlížení a nakupování! Doufáme, že vás náš online svět bude bavit! 

Dětské hračky pro každou příležitost

I když nám rostou děti před očima jako z vody, jsme tady pro vás, abychom vám poradili s výběrem ke každé příležitosti. Vybrat si u nás můžete například první oblíbenou hračku pro nejmenší, od chrastítek až po kreativní hračky. Jako další v nabídce najdete dřevěné hračky rozvíjející jemnou motoriku a logické myšlení. Plyšové hračky pro první den ve školce nebo elektrické autíčko pro pořádné závodníky.

Vzdělávací hračky jsou pro děti velmi důležité - nejenže povzbuzují jejich zvědavost, ale nutí je přemýšlet a rozvíjí tak své schopnosti i osobnost. Deskové a společenské hry jsou parádní dárek pro všechny věkové kategorie. Rodiče se tak mohou zapojit a naučit děti vnímat své přednosti a zároveň nedostatky. Děti se tak naučí, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. 

Hračky tvoří nedílnou součást života všech dětí v každém věku. Tráví s nimi svůj volný čas, hrají si s nimi každý den a probouzí svou fantazii a hravost. Dřevěné hračky napomáhají dětem rozvíjet dovednosti a schopnost se soustředit. Určitě si sami pamatujete na své oblíbené hračky. Panenky jsou vhodným způsobem, jak lze děti naučit nenásilnou formou rozpoznávat části lidského těla. Jako další vhodný způsob jak děti naučit pravidlům a zodpovědnosti je elektrické vozítko, která připraví děti na opravdový provoz na silnici.

 

Poslední komentáře

M Avatar autora

Dětská elektrická motorka BMW F850 GS policejní

Michaela | 22.7.2024 |
Rychlost motorky?
Dobrý den, nikde jsem nenašla informaci o maximální rychlosti, kterou motorka jede? Děkuji za odpověď. Pourová
MO Avatar autora

Elektrické autíčko Jeep Raptor 4x4 bílé

Ministr Omar | 14.7.2024 |
Baterie
Dobrý den, baterií lze vyjmout, nachází se pod kapotou, tedy přístup je jednoduchý. Nicméně je na baterií odpojit 2 konektory. Součástí balení se nachází nabíječka, se kterou dobíjíte baterií přes autíčko. Pokud byste chtěli dobíjet mimo autíčko, doporučujeme dokoupit tuto nabíječku, která rovněž udržuje životnost baterie: https://www.ministerstvohracek.cz/nabijecka-na-baterie-6v-a-12v/
MO Avatar autora

Dětské elektrické autíčko Pick-Up Speed 900 bílé

Ministr Omar | 14.7.2024 |
Baterie
Dobrý den, Ano, k autíčku lze dokoupit 2 různé baterie se stejným rozměrem. Čím více Ah, tím větší kapacita a tak i delší doba jízdy na jedno dobití. Doporučujeme jednorázově vyměnit za baterií s větší kapacitou. 12V 10Ah: https://www.ministerstvohracek.cz/gelova-baterie-12v-10ah-s/ 12V 14Ah: https://www.ministerstvohracek.cz/gelova-baterie-12v-14ah/
MO Avatar autora

Elektrické autíčko Buggy Maverick Can-Am 2x24V 4x200W EVA zelené

Ministr Omar | 14.7.2024 |
Ukazatel kapacity baterie
Dobrý den, na displeji hudebního panelu se zobrazují číselné hodnoty jako například 26:11v. Tato hodnota označuje napětí baterie. Níže je orientační tabulka: Hodnota ve Voltech (V) / Stav nabití 25+ / 100% 24-23 / 80% 22-20 / 50% 20-17 / 10% 17- / 0% Je nutné vždy zastavit pro zobrazení skutečné hodnoty.