Srovnání a recenze elektrických autíček Mercedes Benz G63. Jaké vybrat?

Modely Mercedes G63 jsou oblíbená i spolehlivá elektrická autíčka pro děti. Jejich nabídka je značně široká. Společně se v nich ale vyznáme. Pokud máte některé z autíček Mercedes G63 v hledáčku, nebo byste se rádi v modelech zorientovali, přečtěte si naše srovnání a recenze. 

mercedes-g63-maxi-cerny

Autíčka Mercedes Benz G63 přinesou mnoho zábavy dětem i rodičům. Hodí se pro výlety do města i do přírody. Umožňují dětem projet se v autě prestižní značky a rodičům jejich jízdu bezpečně kontrolovat díky dálkovému ovládání. Všechna autíčka tohoto modelu mají měkká odpružená EVA kola, která zajistí plynulou jízdu. Nechybí ani bezpečnostní pásy, světla, nebo hudební panel na palubní desce. 

Rozdělení modelů Mercedes G63 

Elektrická autíčka Mercedes Benz G63 jsou oficiálně licencovaná značkou Mercedes Benz Daimler. Přináší tak stylový vzhled, ale i kvalitu této německé značky. Autíčka mají jasně lomené křivky a jsou spíše vojenského a terénního stylu. Všechna autíčka se soustředí na pohodlí řidiče, mají kožené sedačky i bezpečnostní pásy. Nechybí měkká kola z EVA pěny, která dobře odpruží i náročnější terén. 

Obecně můžeme autíčka Mercedes G63 rozdělit na dvě kategorie: 

  • modely AMG – Tyto autíčka jsou ideální pro běžné jízdy do méně náročného terénu pro jednoho řidiče. Jsou to kvalitní autíčka s pohonem dvou kol. Mají solidní výdrž baterie i rychlost jízdy. 
   • Klasický model Mercedes Benz G63 AMG je nejlevnější autíčko z této nabídky. Doporučujeme jej pro milovníky tohoto rázného designu, kteří plánují běžné vyjížďky na dvoře, ve městě, nebo na lehčím terénu. Můžete jej vybírat v různých barevných variantách. Při procházení modelů se nenechte překvapit, když narazíte na dvě velmi podobná autíčka. Mercedes AMG můžete dostat v lakované a nelakované úpravě.
   • O něco mohutnější a silnější model je Mercedes Benz AMG MAXI. Tato autíčka jsou větší variantou modelu AMG. Jsou prostornější. AMG MAXI existuje ve dvou variantách – klasické AMG MAX a AMG MAXI 2019. Modely 2019 jsou o něco odlehčenější.
  • modely 6x6 – V úpravě 6x6 mají Mercedesy G63 o jeden pár kol navíc a také silnější výkon. Jsou vhodné i do náročnějšího terénu a najdete je i ve dvoumístné variantě.
   • Autíčko Mercedes Benz G63 6x6 je silné elektrické autíčko, které můžete vzít i do náročnějšího terénu. Je velmi pohodlné pro svého řidiče. Má pohon na všechna 4 kola. Nicméně je určeno pro jedno dítě.
   • Dvoumístné modely Mercedes G63 6x6 mají nosnost až do 110 kg. Jsou určené pro dvě děti, nebo i pro společnou jízdu dětí a rodičů. Tyto silná a kvalitní auta můžete objednávat v běžné variantě, nebo s rozšířenou výbavou o LCD obrazovku. Takové autíčko je už opravdu něco exkluzivního.

Pro detailnější srovnání si prohlédněte tabulku všech modelů Mercedes G63. Ceny jsou pouze orientační a slouží ke srovnání. Výsledné ceny se mohou lišit. 

Všechna autíčka Mercedes najdete v kategorii Elektrická autíčka. Dostupnost modelů autíček se mění. Pokud budete mít zájem o konkrétní model, který není skladem, kontaktuje nás.

MB-MAXI-vs-G63

MB-4x6-vs-6x6

Autor článkov

Ewa W.

Píšu pro vás inspirující a naučné články na blog Ministerstva hraček. S dětmi trávím odjakživa velmi ráda svůj volný čas, podílím se na organizaci dětských táborů a několik let jsem doučovala na základní škole. Umím si tak moc dobře představit, co potřebují ti nejmenší. Mé články vychází na základě důsledných rešerší, teorie z oboru pedagogiky, ale také z mých vlastních zkušeností.