Tipy na vánoční dárky pro dívky

Aby pod vánočním stromečkem nesvítila jen světýlka, ale také oči vaší malé princezny, vyberte ji dárek, který ji nadchne. Jaký je nejlepší dárek pro dceru? Seřadily jsme oblíbené hračky pro holčičky podle věku a doufáme, že vás trochu inspirujeme, co dát dceři jako dárek k Vánocům.

Dárky pro dívky

Obsah:

1. Darky pro roční holčičku

2. Dárky pro holky od 2 do 5 let

2.1. Dětské kuchyňky

2.2 Domečky pro panenky

3. Dárky pro dívky 6 let až 10 let

3.1. Hudební hračky

3.2. Dárky pro malé parádnice

Dárky pro roční holčičku

Vánoce sroční dcerkou budou plné radosti a smíchu. Všechna světýlka a balicí papíry jistě malé uličnici zajistí mnoho zábavy. Ježíšek ji ale také něco donese a my pro tento věk doporučujeme hračky, které budou dávat dětem mnoho podnětů. Barevné nebo hrající hračky jsou pro děti lákavé a fascinují mnoho jejich smyslů. Pokud navíc hračky podněcují kučení, je to nejlepší kombinace.

Vyberte jako dárek pro roční holčičku například

 • Veselou hračku do vany, která navíc pouští mýdlové bubliny. Rutinní koupání se stane stímto veselým krabem zářícím dobrodružstvím.
 • Další tip na dárek pro roční dítě je veselý kotlík stvary. Vjednom roce děti už zvládnou vsunout tvary do správného otvoru a trénují si tím své prsty i prostorovou orientaci.
 • Naprosto magickou se holčičkám bude zdát svítící káča. Ukažte dětem, jaké hračky jste ocenili už vy jako děti a vsaďte na klasickou barevnou káču, které rozjasní každý den.

 

Dárky pro holky od 2 do 5 let

Pro malé holčičky jsou Vánoce ten nejkouzelnější čas vroce. Vyberte takové vánoční dárky pro dceru, které nebude chtít dát zruky celý rok. Až budete vybírat dárek pro dvouletou holčičku, myslete na to, že stále hrozí, že by mohla spolknout malé části, když hračka nějaké obsahuje. Buďte svýběrem opatrnější. Pro starší holky už můžete vybírat různé složitější typy her a hraček.

Dětské kuchyňky

Jaký by byl vhodný dárek pro holku ať už jsou ji 2 roky, nebo 5 let? Nemůžeme dopustit na dětské kuchyňky. Vkuchyňce si malé slečny splní svou touhu být jako maminka. Nechte je chvíli hrát si na kuchařku a pozorujte, jak to roztočí jejich kreativitu. Děti si dokážou vytvářet barvité příběhy a dětská kuchyňka jim ktomu dá prostor. Takový dárek pro dívky je navíc skvělý pro rozvoj jejich jemné motoriky a může se stát doplňkem dětského pokojíčku.

Až budete vybírat dětskou kuchyňku, máte obecně dvě možnosti:

 • Plastová kuchyňka – plast má velkou výhodu, když přijde na údržbu. Je snadno omyvatelný. Taková kuchyňka je také lehká. Plastová kuchyňka je veselý, barevný i levný dárek pro dceru.
 • Dřevěná kuchyňka – dřevo je příjemný přírodní materiál, která je dětem velmi příjemný na dotek. Dřevěné kuchyňky jsou také pevnější a stabilnější. Ceny za dřevěnou kuchyňku jsou o něco vyšší.

Pokud bychom měli vybírat, doporučili bychom vám

 • Dětskou kuchyňku XXL, která má také tekoucí vodu a vydává zvuky. Kromě toho kní náleží také velké množství příslušenství.
 • Vpřípadě, že hledáte spíše dřevěnou kuchyňku, naše volba je zeleno bílá dřevěná kuchyňka. Má realistický design, je velmi stabilní a navíc se bude vpokoji vaší dcery vyjímat.
 • Vpřípadě, že chcete něco speciálního, co takhle hra na obchod. Pořiďte jako dárek pro holčičku dětský supermarket i snákupním košíkem.

 

 

Domečky pro panenky

Bydlení snů není velké přání pouze maminek, ale také malých cácorek, které by rády zařídily pohádkovou vilu svým panenkám. Domečky pro panenky jsou hračka, která otevírá herní pole pro tvorbu dlouhých příběhů, zábavných dobrodružství a propletených vztahů. Proto domeček pro panenky jistě patří mezi naše tipy na vánoční dárky pro dívky.

Kdo je ta nejvíce obdivovaná ze všech kamarádek? No přece ta snejvětším a nejlépe vybaveným domečkem pro panenky. Jako pár tipů jsme vám vybrali

 • XXL domeček, to je spoustu místa pro zábavu. Tento dřevěný domeček má hned 3 patra a je vybaven nábytkem. Láká ke hře tak, že by tam i ministr hraček hraček ustlal postýlku a uvařil panenkám oběd.
 • Svítící domeček kupte jako vánoční dárek pro holčičku, pokud chcete hru povýšit na novou úroveň. Má zabudovaní LED světla a vnoci promění běžné bydlení panenek na pohádkovou scénu.
 • Domeček sbazénem a grilem je už spíše vila než rodinný dům. Prostorný domeček spříslušenstvím je navíc připraven pro zahradní party.

 

 

Dárky pro dívky 6 let až 10 let

Hudební hračky

Když se holčičky začínají orientovat ve velkém světě, je kolem nich spousta možností, co by mohly vyzkoušet. Jedním znich bývá i hudba. Holky vprvních letech školy začínají hrát na hudební nástroje nebo chodit do sboru. Ale i když se hudba nestane hlavním zájmem, pro každé dítě je hraní si stóny uklidňující. A relaxaci začínající školáci rozhodně potřebují, aby vybalancovali svůj dětský svět a náročnou školu. Při hraní shudbou navíc rozvíjejí svůj hudební sluch a zapojují svou pravou hemisféru, která pomáhá krozvoji kreativity a emocí. Hudební hračky jsou tedy nejlepší dárek pro holku 6 let až 10 let.

Z široké hudební nabídky jsme vybrali

 • Keyboard s mikrofonemjsou praktické a přenosné klávesy s několika funkcemi, které umožní slečnám objevovat nová kouzla zvuku. Trénují si s nimi svůj hudební sluch i zpěv. Můžete nechat dívky objevovat podle svého, nebo se třeba společně naučit nějakou vánoční koledu.
 • Karaoke mikrofon bude skvělý dárek pro holky, které sní o kariéře zpěvačky. Mohou sním proměnit své sny o vystoupeních vrealitu a celá rodina se stane věrnými fanoušky.

 

Dárky pro malé parádnice

Vtomto věku už začínají být účesy, líčení i barvy nehtů téma. Malé dámy nejprve chtějí být krásné princezny sdlouhými vlnami a svěkem se začínají zajímat o make-up a další parádění. Je to přirozený vývoj, a když dětem pořídíte jejich vlastní kosmetické a kadeřnické sady, dáte jim prostor objevovat něco nového a také předejdete dotazům, na vypůjčení maminčina drahého make-upu. Líčení a česání není jen o posuzování vzhledu, je to také kreativní činnost a hra na nové profese.

Pro malé parádnice jsme vybrali

 • Dětské nehtové studio, které obsahuje laky na nehty, třpytky, ozdoby včetně různých aplikátorů. Dámy mohou experimentovat sami na sobě, nebo si udělejte holčičí večer a nalakujte si nehty navzájem. Vánoční prázdniny jsou pro to ideální doba, když zřejmě nikam nepůjdete a nemusíte se tak bát barev i lesku.
 • Sada malé kadeřnice dá dívkám jejich vlastní výbavu na česání, foukání i natáčení vlasů. Ty nebezpečné části samozřejmě jen jako. Nůžky vsadě jsou tupé a kulma není horká. Dámy si tedy mohou užít všechnu péči bez ničení svých jemných dětských vlásků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení