Elektrická autíčka jsou i hračky pro holky

Doba, kdy auta byla jen pro kluky, už je dávno pryč. Proč by se slečny nemohly projet ve skvělém bouráku? O tom, že elektrická autíčka jsou i pro holky, bude ten dnešní článek. 

 

OBSAH: Autíčka pro holky

1. Autíčka jsou holčičí hračky 

2. Přeje si holčička autíčko? Vyberte pro ni
růžové a stylové 

3. Znáte elektrická autíčka pro holky? 

4. Tipy na holčičí autíčka 

5. S vlastní SPZ budou autíčka pro holky teprve originální 

 

 

 

 

Autíčka jsou holčičí hračky 

“Ty jí chceš koupit auto? Vždyť je to přece holka!” takové argumenty jistě slyšelo spousta rodičů. Proč by ale měly všechny hračky být striktně rozděleny na holčičí hračky a klučičí hračky? Malé slečny chtějí objevovat svět a zvláštně v nízkém věku je zavedené zvyklosti, co je vhodné pro holky a co ne, příliš nezajímají. Chtějí se hlavně bavit, zkoušet nové věci a neminout tu nejzajímavější hračku. 

Scéna, kdy holčička odkládá svou Barbie a vrhá se po bratrově autodráze, nebo naopak, kdy brášku zaujme kočárek,  je  v dětských pokojíčcích častá a hlavně zcela přirozená. Holky sice obecně tíhnou spíše ke klidnějším hrám, rády napodobují maminku a jsou větší pečovatelky. Nicméně rychlé auto, nebo zajímavé klučičí nářadí je může zaujmout stejně jako nová panenka a je to naprosto v pořádku. 

Přeje si holčička auto? Vyberte pro ni růžové a stylové  

První roky jsou pro děti ve znamení objevování. Všechno je nové a vzrušující, a proto o nic nechtějí přijít. Spoustu rodičů je v tomto rozdělování tolerantní a jejich synové závodí s kočárky, nebo dcery montují a šroubují. Hlavní pro ně je, plnit dětem jejich přání.  

Nabídka hraček je navíc tak široká, že není problém sehnat původem klučičí hračku i v růžovém nebo jemnějším provedení. Taková jsou právě i elektrická autíčka pro holky. 

Znáte elektrická autíčka pro holky? 

Pokud byste rádi své malé divošce udělali radost, máme pro vás tip. Elektrická autíčka jsou hitem posledních let a milují je jak děti a rodiče. A my si myslíme, že slečny by o tuto zábavu neměly být ochuzeny. 

Elektrická autíčka jsou vozítka pro děti už od 1 roku. Mohou se díky nim svézt v modelech, které jim budou i rodiče závidět. Originální bouráky od značek jako Mercedes Benz, Audi nebo Jeep mohou svézt děti na procházky i výlety do přírody.

Každé autíčko funguje na baterii a dálkové ovládání. Starší děti mohou samy převzít řízení a mladší mohou svézt rodiče pomocí ovladače. Autíčka jezdí asi rychlostí svižné chůze, mají bezpečnostní pásy a systém nouzového zastavení, takže dopravních nehod se opravdu nemusíte bát. A taková třešnička na dortu jsou hudební panely, které v autě hrají dětem písničky, nebo vypráví pohádky. 

autíčka pro holky2

Pojďme si vlastnosti elektrických autíček shrnout: 

 • originální a zábavná hračka 
 • přinášejí dětem radost 
 • podporují pobyt na čerstvém vzduchu 
 • unikání design ve stylu opravdových vozů 
 • kvalitní elektronický systém, poháněný baterií 
 • řízení přímo z autíčka nebo na dálkové ovládání 
 • bezpečnostní prvky 
 • hudební panely MP3, USB, SD 
 • stylové doplňky - kožená sedačka, SPZ s vlastním nápisem 
 • široká nabídka modelů, barev i značek 

Ještě více o výběru elektrických autíček si můžete přečíst ve článku Jak vybrat elektrické autíčko. 

 

Tipy na holčičí autíčka 

Elektrická autíčka jsou zkrátka sen snad každého dítěte a holky by z toho neměly být vyčleněny. Malé dámy se samozřejmě mohou svézt v jakémkoli autíčku, které na trhu je. Nicméně, pokud pro ně chcete něco speciálního, vyberte jim růžové auto pro děti. V tom budou holčičky přímo zářit. 

 • Jeep Raptor 4x4 růžové auto je naším tipem. Kombinuje v sobě hned několik výhod. Je to autíčko na vyšších a silných kolech z EVA pěny, které zvládne i různé nerovnosti. Je tedy ideální na různé tipy vycházek a nemusíte se bát, že by to nezvládlo. Jistě vás zaujme originální design Jeepu s veselou růžovou barvou. Navíc pokud porovnáte kvalitu s cenou, budete jistě nadšení. 
 • Auto pro holky Audi R8 Spyder růžové doporučujeme těm, kteří touží spíše po sportovní úpravě autíčka. Elegantní Audi je provedena v pastelové růžové. Jemný a přitom stylový design ještě doplňuje spolehlivost Audi.  
 • Elektrické autíčko Rapid Racer růžové je taková střední cesta mezi sporťáky a teréňáky. Vzhledově připomíná klasické městské SUV. Cenově se řadí k levným autíčkům. 
 • Elektrické autíčko buggy Lift 4x4 růžové je něco speciálního. Je to terénní buggyna, se kterou se můžete vydat do terénu. Růžové doplňky trochu vyrovnávají sílu a respekt velkých kol. 

 S vlastní SPZ budou autíčka pro holky teprve originální 

Pokud vyberete vaší princezně růžové auto na dálkové ovládání, co takhle jej ještě o něco vylepšit? Nabízíme možnost nechat si vyrobit SPZ s vlastním nápisem.

Přidejte k dárku ještě jméno řidičky, nebo jakýkoli jiný nápis. Takové SPZ vám dodáme ve správném rozměru na přední i zadní stranu. 

Autor článkov

Ewa W.

Píšu pro vás inspirující a naučné články na blog Ministerstva hraček. S dětmi trávím odjakživa velmi ráda svůj volný čas, podílím se na organizaci dětských táborů a několik let jsem doučovala na základní škole. Umím si tak moc dobře představit, co potřebují ti nejmenší. Mé články vychází na základě důsledných rešerší, teorie z oboru pedagogiky, ale také z mých vlastních zkušeností.